• Tüm Kategoriler
  • FKV-14P Nötrlü PTC'li Faz Sıralı Motor (Faz) Koruma Rölesi TENSE

   FKV-14P Nötrlü PTC'li Faz Sıralı Motor (Faz) Koruma Rölesi TENSE
   FKV-14P Nötrlü PTC'li Faz Sıralı Motor (Faz) Koruma Rölesi TENSE
   FKV-14P Nötrlü PTC'li Faz Sıralı Motor (Faz) Koruma Rölesi TENSE
   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Fiyat:
   57,00 TL + KDV
   67.26 www.otomazone.com
   Aynı Gün Kargo
   Faz koruma röleleri, hassas çalışma gerilim değerlerine sahip cihazların şebeke geriliminden ve motor ısısından kaynaklanabilecek hatalardan korumak üzere tasarlanmıştır. %30 sabit asimetri vardır.

   Asimetri, gerilimler arası farktır. Özellikle motor gibi üç faz çalışan yüklerde yüksek gerilimli bobin yüksek akım çeker ve düşük gerilimli bobinde düşük akım çeker. Bu nedenle dengesiz çalışır ve zamanla bobinleri yanar.

   Cihaz ilk enerji verildiğinde1(NC) ile 2(COM) nolu kontak uçları kısa devre ve 2(COM) ile 3(NO) nolu kontak uçları açık devredir. Gerilim değerleri normal değerlerde ise röle ledi(OUT) yanar ve 1(NC) ile 2(COM) nolu kontak uçları açık devre ve 2(COM) ile 3(NO) nolu kontak uçları ise kısa devre olur.

   Gerilim değerleri arasındaki fark %30’un üstüne çıktığında yaklaşık 1sn. sonra röle ledi söner ve 1(NC) ile 2(COM) nolu kontak uçları kısa devre ve 2(COM) ile 3(NO) nolu kontak uçları açık devre olur. Gerilim değerleri arasındaki farkı 5V azaldığında röle ledi yanar ve 1(NC) ile 2(COM) nolu kontak uçları açık devre ve 2(COM) ile 3(NO) nolu kontak uçları ise kısa devre olur.

   Motor sıcaklık değeri normal değerlerde ise(<1400Ω) röle ledi yanar, 1(NC) ile 2(COM) nolu kontak uçları açık devre ve 2(COM) ile 3(NO) nolu kontak uçları ise kısa devre olur. Motor ısınıp sıcaklık değeri normal değerin üstüne çıktığında(>1600Ω) ise ptc hata ledi yanar ve 1(NC) ile 2(COM) nolu kontak uçları kısa devre ve 2(COM) ile 3(NO) nolu kontak uçları açık devre olur. PTC kullanmıyorsanız ptc uçlarını kısa devre ediniz.

    
   ÜreticiTENSE
   Çalışma Gerilimi(Un)3 x 380V AC + Nötr
   Çalışma Frekansı50/60Hz.
   Çalışma Gücü<6VA
   Çalışma Sıcaklığı0ºC – 55ºC
   Asimetri~%30 (FKV-11, FKV-01P)
   GöstergePower ve röle ledi
   Bağlantı ŞekliTerminal bağlantı
   PTC Açma1600Ω- 2000Ω
   PTC Kapama1000Ω- 1400Ω
   Kontak5A/250V AC
   MontajPano içine dikey yada klemens rayına montaj
   Koruma SınıfıIP20
   Çalışma İrtifası<2000metre
    
    
   Diğer Özellikler
   Stok KoduTNSFKV14P
   MarkaTense
   Stok DurumuVar
   İletişim | Müşteri Hizmetleri Hakkımızda | Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik Politikası Ödeme ve Teslimat | Garanti Şartları | İade ve Geri Ödeme

                  
                                       Otomazone © Copyright 2016

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.